Dil
Türkçetr
Amerika Birleşik Devletleri
myGeobrugg

Kayıt

Kişisel giriş bilgileriniz var mı?

Kayıt ol
A company of the BRUGG Group
Amerika Birleşik Devletleri
The BRUGG Group

The BRUGG Group

İsviçreli BRUGG Group 5 işletme sahasında 2000'i aşkın çalışanıyla dünya genelinde faaliyet göstermektedir.

Finansal bakımdan bağımsız bir grup olmakla birlikte ağırlıklı odak noktamız aşağıdaki sahalardır:Kablo Sistemleri, Halat Teknolojisi, Boru SistemleriSüreç Kontrol Sistemleri ve Gayrimenkul. Bu sahalarda uzun süreli ve sürdürülebilir bir tedarikçi olmayı hedeflemekteyiz. Arzumuz müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çevremiz için değer yaratma gerekliliklerini daima yerine getirmek.

BRUGG group Cables Rope Technologies Pipe Systems Process Controll Systems Real Estate

Halat Teknolojisinin ürünleri dağ ulaştırma sistemlerinde, yolcu ve yük asansörlerinde, mimari ve endüstriyel uygulamalarda ve doğal tehlikelere karşı emniyet ve güvenilirlik sağlar.

Öncelikli olarak, kalite açısından sürekli takip ettiğimiz yöntem ve süreçlerin yanı sıra kurum içi geliştirilen üretim teknolojilerini kullanıyoruz. İşte dünya çapındaki müşterilerimiz, Brugg Halat Teknolojisine bu nedenle güveniyor. 30 bağımsız yerel ortaklarımızın yanında 5 kıtada, 11 ülkede ve 16 şirkette çalışan eğitimli uzmanlarımız bulunduğunuz yerdeki ihtiyaçlarınız için birebir öneriler sunmaktadır. Planlama aşamasından kurulumun kesin kabulüne kadar sizlere ve mühendislerinize destek veriyoruz.

BRUGG Halat Teknolojisi İnternet Sitesini Ziyaret Edin.

Geobrugg - Ağ çözümleri

Arka planda genellikle çok az görülebilen ve yüksek çekme dayanımlı çelik telden yapılan kaya düşmesi bariyerlerimiz, eğim stabilizasyonu sistemlerimiz, çamur kayması ve çığ bariyerlerimiz doğal tehlikelere karşı güvenilir koruma sağlar.

Dünya çapındaki Formula 1, Formula E, ve MotoGP'de hem izleyicileri hem de sürücüleri koruyan Motor Sporu bariyerleri geliştirdik. Nesneleri aşırı ivmelenmeden ve patlamalardan korumaya yönelik özelleştirilmiş çözümler sağlıyoruz.

Rockfall protection barrier RXE
Fatzer - Yapısal halatlar

Ağır İş Halatları

Yolcu veya yük taşımacılığı olsun dağlık bölgelere veya kentsel alanlara erişimde yoğun trafik, yolcu konforu, uzun ömür ve maliyet etkinliği konularında en ideal sistem FATZER'dir.

Yapısal Halatlar

Müşteriye göre tasarlanan fonksiyonel ürünler yüksek mukavemetli veya paslanmaz çeliğin yer aldığı cam cephe, çatı, spor stadyumları ve asma köprü sistemleri gibi en kaliteli mimari uygulamalarda kullanılmaktadır.

Fatzer heavy-duty ropes
BRUGG Kaldırma - İnşaat & endüstriyel halatlar

Brugg Asansör Halatları

Üstün kararlılığı, sessiz çalışması, gerinme mukavemeti ve uzun hizmet ömrüyle asansör halatlarımız, özellikle yüksek performanslı düzenekler için biçilmiş kaftandır.

Brugg Halat ve Kaldırma Teknolojisi

Kaldırma ve vinç halatları tedarik ediyor ve halat sapan, zincir ve tekstil kaldırma bantları dahil vinç kancalarına yönelik kaldırma düzeneklerini kuruyoruz.