Dil
Türkçetr
Amerika Birleşik Devletleri
myGeobrugg

Kayıt

Kişisel giriş bilgileriniz var mı?

Kayıtlı bir myGeobrugg kullanıcısı olarak indirilebilir dokümanların ve sunduğumuz boyutlandırma programlarına yönelik erişim imkanınızı genişlettiniz.

Kayıt ol
A company of the BRUGG Group
Amerika Birleşik Devletleri
The BRUGG Group

The BRUGG Group

İsviçreli BRUGG Group 5 işletme sahasında 1900'i aşkın çalışanıyla dünya genelinde faaliyet göstermektedir.

Finansal bakımdan bağımsız bir grup olmakla birlikte ağırlıklı odak noktamız aşağıdaki sahalardır:Kablo Sistemleri, Halat Teknolojisi, Boru Sistemleri, Süreç Kontrol Sistemleri ve Gayrimenkul. Bu sahalarda uzun süreli ve sürdürülebilir bir tedarikçi olmayı hedeflemekteyiz. Arzumuz müşterilerimiz, çalışanlarımız ve çevremiz için değer yaratma gerekliliklerini daima yerine getirmek.

BRUGG group Cables Rope Technologies Pipe Systems Process Controll Systems Real Estate

Halat Teknolojisinin ürünleri dağ ulaştırma sistemlerinde, yolcu ve yük asansörlerinde, mimari ve endüstriyel uygulamalarda ve doğal tehlikelere karşı emniyet ve güvenilirlik sağlar.

Öncelikli olarak, kalite açısından sürekli takip ettiğimiz yöntem ve süreçlerin yanı sıra kurum içi geliştirilen üretim teknolojilerini kullanıyoruz. İşte dünya çapındaki müşterilerimiz, Brugg Halat Teknolojisine bu nedenle güveniyor. 30 bağımsız yerel ortaklarımızın yanında 5 kıtada, 11 ülkede ve 16 şirkette çalışan eğitimli uzmanlarımız bulunduğunuz yerdeki ihtiyaçlarınız için birebir öneriler sunmaktadır. Planlama aşamasından kurulumun kesin kabulüne kadar sizlere ve mühendislerinize destek veriyoruz.